Keresés

Részletes keresés

phslovak Creative Commons License 2013-12-14 23:01:38 4658

Adsz egyet kipróbálásra?
Elfogadom! ;) Hol és mikor vehetem át holnap délután 4 körül a Deák tér környékén? ;)

A hozzászólás:
futoz (X) 2013-12-14 22:10:41 4657

elolvastad amit írtam ? Különben pár éve még a hoyát is szarozták. 

Előzmény:
phslovak Creative Commons License 2013-12-14 14:46:40 4656

Hoya Pro 1-et fogok venni, ha találok.
Tudtok olyan oldalt esetleg, ahol a különbséget meg tudom nézni és "valós képet" (szó szerint) kapok a használatáról?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!