|
|
|
|
 |
phslovak
2013-12-14 23:01:38
|
4658
|
Adsz egyet kipróbálásra? Elfogadom! ;) Hol és mikor vehetem át holnap délután 4 körül a Deák tér környékén? ;) |
|
A hozzászólás:
 |
|
futoz
(X) 2013-12-14 22:10:41
|
4657
|
elolvastad amit írtam ? Különben pár éve még a hoyát is szarozták. |
|
Előzmény:
 |
phslovak
2013-12-14 14:46:40
|
4656
|
Hoya Pro 1-et fogok venni, ha találok. Tudtok olyan oldalt esetleg, ahol a különbséget meg tudom nézni és "valós képet" (szó szerint) kapok a használatáról? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|