|
|
|
|
 |
lgnis
2013-12-26 20:37:07
|
806
|
Erre jó érzéssel nem lehet válaszolni, hacsak azt nem, hogy az előző 803. bejegyzést olvasd el, és ennek megfelelően ne vegyél se LED-et, se izzót ('LED-es izzó' egyébként fából vaskarika lenne).
Tehát pont ahonnan ez a kérdés indul, mutatja azt, általában miért olyan siralmas állapotok jellemzők a konzumer világítástechnikára. A kérdés ott kezdődne, hogy milyen a felhasználási terület, azt milyen módokon lehet megfelelően kialakítani. Lakásban a LED-eknek általában nincsen keresnivalójuk. Elenyésző a felhasználási területük, de ez esetben is pontosítani kellene a kérdést. Lehet, hogy van jobb megoldás. |
|
A hozzászólás:
 |
Elar
2013-12-14 18:37:46
|
805
|
Sziasztok
Szeretnék venni G4-es ledes izzókat.
30-35W körüli eredményt szeretnék elérni, ehhez milyen tipust, milyen watt számot keressek? Vagy lument nézzek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|