Keresés

Részletes keresés

futoz (X) 2013-12-14 22:10:41 4657

elolvastad amit írtam ? Különben pár éve még a hoyát is szarozták. 

A hozzászólás:
phslovak Creative Commons License 2013-12-14 14:46:40 4656

Hoya Pro 1-et fogok venni, ha találok.
Tudtok olyan oldalt esetleg, ahol a különbséget meg tudom nézni és "valós képet" (szó szerint) kapok a használatáról?

Előzmény:
futoz (X) 2013-12-14 12:07:42 4653

"Eredetileg egy Dörr vagy Cokin CPL-t akartam venni " A dörr és a Cokin szép kontraszt :) 
Ha CPL kell akkor adok neked JYC szűrőt amiről azt írják, hogy azonos osztály a Hoya pro 1-el , de azt is olvastam egy másik leírásban, hogy azonos üveg van benne. Én összehasonlítottam a Hoya szűrővel és valóban nem láttam különbséget

Viszont a Zomey szűrőnél rámondták, a zomey-el készült képre, hogy egyértelműen az a hoya a minőség miatt :) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!