|
|
|
|
 |
|
futoz
(X) 2013-12-14 22:10:41
|
4657
|
elolvastad amit írtam ? Különben pár éve még a hoyát is szarozták. |
|
A hozzászólás:
 |
phslovak
2013-12-14 14:46:40
|
4656
|
Hoya Pro 1-et fogok venni, ha találok. Tudtok olyan oldalt esetleg, ahol a különbséget meg tudom nézni és "valós képet" (szó szerint) kapok a használatáról? |
|
Előzmény:
 |
|
futoz
(X) 2013-12-14 12:07:42
|
4653
|
"Eredetileg egy Dörr vagy Cokin CPL-t akartam venni " A dörr és a Cokin szép kontraszt :) Ha CPL kell akkor adok neked JYC szűrőt amiről azt írják, hogy azonos osztály a Hoya pro 1-el , de azt is olvastam egy másik leírásban, hogy azonos üveg van benne. Én összehasonlítottam a Hoya szűrővel és valóban nem láttam különbséget
Viszont a Zomey szűrőnél rámondták, a zomey-el készült képre, hogy egyértelműen az a hoya a minőség miatt :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|