Keresés

Részletes keresés

phslovak Creative Commons License 2013-12-14 14:45:27 4655

Igen, köszönöm szépen. Én ne msajnáltam a lóüvét de azt mondta az eladó(!!), hogy próbáljam ki, mert nincs szerinte ezen a szinten különbség. És ezt egy fotós eladó mondta.. Nah, túlragoztuk, kell a komolyabb szűrő, ennyi. Köszönöm szépen!

A hozzászólás:
_mirmur_ Creative Commons License 2013-12-14 13:17:16 4654

nem tekertem le rendesen. igy már nagyjából értem.

 

Ha ilyen rendszerrel rendelkezel, javaslom ne a szűrőn spórolj semmiképp.

 

10-15e forintot megér egy jó minőségű cpl szűrő, vagy amit futoz kolléga javasolt, én mondjuk nem ismerem azokat.

 

sok sikert!

Előzmény:
phslovak Creative Commons License 2013-12-14 11:11:27 4650

4644:
"Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék az alábbiakkal kpapcsolatban:

Nikon D7000 vázon, 24-85 ff optikát használok, valamint 85mm f1,8 optikát. Utóbbira (62mm) kaptam egy Green.L szűrőt kipróbálásra. A várost szeretném vele fotózni, többnyire A Budairól, és az első próba után azt látom, hoyg nagyon szar. Egy elvileg hozzáértő azt mondta, hogy tökéletesen megfelel ilyen célra ez is, tehát ha nem megyek sarki fényt fotózni, akkor megteszi ez is. Ezt a tapasztalatnak megfelelően nem kell elhinnem, ugye? Jobb képet csináltam sokkal szűrő nélkül.

Eredetileg egy Dörr vagy Cokin CPL-t akartam venni 10 körül."

 

Egyszerűen nem értem, mit nem értesz!?
DE mindegy is. Szar a szűrő, visszaadom. Veszek drágábbat, csak meg akartak győzni róla, hogy "ide" jó az olcsó is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!