|
|
|
|
 |
phslovak
2013-12-14 14:46:40
|
4656
|
Hoya Pro 1-et fogok venni, ha találok. Tudtok olyan oldalt esetleg, ahol a különbséget meg tudom nézni és "valós képet" (szó szerint) kapok a használatáról? |
|
A hozzászólás:
 |
|
futoz
(X) 2013-12-14 12:07:42
|
4653
|
"Eredetileg egy Dörr vagy Cokin CPL-t akartam venni " A dörr és a Cokin szép kontraszt :) Ha CPL kell akkor adok neked JYC szűrőt amiről azt írják, hogy azonos osztály a Hoya pro 1-el , de azt is olvastam egy másik leírásban, hogy azonos üveg van benne. Én összehasonlítottam a Hoya szűrővel és valóban nem láttam különbséget
Viszont a Zomey szűrőnél rámondták, a zomey-el készült képre, hogy egyértelműen az a hoya a minőség miatt :) |
|
Előzmény:
 |
phslovak
2013-12-14 11:11:27
|
4650
|
4644: "Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék az alábbiakkal kpapcsolatban:
Nikon D7000 vázon, 24-85 ff optikát használok, valamint 85mm f1,8 optikát. Utóbbira (62mm) kaptam egy Green.L szűrőt kipróbálásra. A várost szeretném vele fotózni, többnyire A Budairól, és az első próba után azt látom, hoyg nagyon szar. Egy elvileg hozzáértő azt mondta, hogy tökéletesen megfelel ilyen célra ez is, tehát ha nem megyek sarki fényt fotózni, akkor megteszi ez is. Ezt a tapasztalatnak megfelelően nem kell elhinnem, ugye? Jobb képet csináltam sokkal szűrő nélkül.
Eredetileg egy Dörr vagy Cokin CPL-t akartam venni 10 körül."
Egyszerűen nem értem, mit nem értesz!? DE mindegy is. Szar a szűrő, visszaadom. Veszek drágábbat, csak meg akartak győzni róla, hogy "ide" jó az olcsó is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|