Keresés

Részletes keresés

Qman74 Creative Commons License 2013-12-14 13:53:02 5691

Az teljesen a fajtától függ.A postáim 6-9párt neveltek fel,a mondainok átl 4-et.Régebben mikor még nem kiállításra tartottam a mondainokat a ségi tipusú nagy buta galambok voltak azok 7-8 párt simán felneveltek.A texnok áll 12-14 fiókát is felnevelnek. Nagyban függ milyen helyen vannak,ne legyenek zsúfolva,estetleges agresszív egyedeket el kell távolítani.Ilyenek sztem minden fajtánál akadhatnak.

A hozzászólás:
fiatal_galambász Creative Commons License 2013-12-14 08:53:24 5690

Arra gondolok.

Előzmény:
Qman74 Creative Commons License 2013-12-13 19:39:58 5689

Szia.

 

Nem azt akarnád kérdezni,hogy egy pár galamb hány pár fiatal galambot nevel fel egy évbe?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!