|
|
|
|
 |
Qman74
2013-12-14 13:53:02
|
5691
|
Az teljesen a fajtától függ.A postáim 6-9párt neveltek fel,a mondainok átl 4-et.Régebben mikor még nem kiállításra tartottam a mondainokat a ségi tipusú nagy buta galambok voltak azok 7-8 párt simán felneveltek.A texnok áll 12-14 fiókát is felnevelnek. Nagyban függ milyen helyen vannak,ne legyenek zsúfolva,estetleges agresszív egyedeket el kell távolítani.Ilyenek sztem minden fajtánál akadhatnak. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Qman74
2013-12-13 19:39:58
|
5689
|
Szia.
Nem azt akarnád kérdezni,hogy egy pár galamb hány pár fiatal galambot nevel fel egy évbe? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|