Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syssy48 Creative Commons License 2013-12-13 22:27:34 77

Nekem egyáltalán nem unalmas, hiszen a hold mindig más. Nincs két egyforma képem. Eleinte adtam az ilyesmire, most már csak az érdekel, hogy nekem örömet szerez a fotózása, vagy sem. Sose lesz olyan képem, mint amilyet egy "ágyúval" lehet készíteni, vagy egy jó tükrös telével, de nem baj. Én nem fotóművész szeretnék lenni, csak szeretek fényképezni. Ennyi:)

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2013-12-13 19:44:48 76

Be kell öltözni,forró tea stb.(egyébként nem unod még a holdfotót ?engem mindenki ezzel cseszeget hogy már unalmas a téma.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!