Keresés

Részletes keresés

phslovak Creative Commons License 2013-12-14 11:11:27 4650

4644:
"Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék az alábbiakkal kpapcsolatban:

Nikon D7000 vázon, 24-85 ff optikát használok, valamint 85mm f1,8 optikát. Utóbbira (62mm) kaptam egy Green.L szűrőt kipróbálásra. A várost szeretném vele fotózni, többnyire A Budairól, és az első próba után azt látom, hoyg nagyon szar. Egy elvileg hozzáértő azt mondta, hogy tökéletesen megfelel ilyen célra ez is, tehát ha nem megyek sarki fényt fotózni, akkor megteszi ez is. Ezt a tapasztalatnak megfelelően nem kell elhinnem, ugye? Jobb képet csináltam sokkal szűrő nélkül.

Eredetileg egy Dörr vagy Cokin CPL-t akartam venni 10 körül."

 

Egyszerűen nem értem, mit nem értesz!?
DE mindegy is. Szar a szűrő, visszaadom. Veszek drágábbat, csak meg akartak győzni róla, hogy "ide" jó az olcsó is.

A hozzászólás:
_mirmur_ Creative Commons License 2013-12-13 19:53:17 4649

azt kihagytam, hogy inkább ne használj semmit ha nem akarsz drágára költeni, pláne ha látható minőségi romlás van az uv szűrő használatakor a fotóidon.

Előzmény:
phslovak Creative Commons License 2013-12-13 17:07:56 4647

Indokolt-e város fotózásnál egy komolyabb szűrő használata (amiről engem lebeszéltek).
Az olcsó szűrőt kipróbáltam és szar. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!