Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2013-12-13 14:32:25 72

akkor itt szurtam el nem kapcsoltam ki a stabit.Köszi.Megpróbálom megkeresni az eredetit.(ezek erősen vágottak)

Előzmény:
tempel Creative Commons License 2013-12-13 11:03:46 71

Kedves bandita. Az exif adatok szerint a képed 2013.10.15.-én 17:34 kor készült.

Állvány használata esetén mindig ki kell kapcsolni a stabilizátort, mert ront a képeken.

Én állványon is tükör felcsapást használok. Szóval,bekapcsolom a tükör felcsapást 5 másodpercmúlva exponálok. Így, ha van kisebb rezgés az is elmúlik. Légyszíves küldj egy eredeti méretű fotót, a címem nyilvános.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!