|
|
|
|
 |
fiatal_galambász
2013-12-13 17:09:09
|
5687
|
akkor úgy kérdem hogy, hányszor pározhatnak mondjuk 4-5-ször vagy akkár többször is? |
|
A hozzászólás:
 |
kadettes
2013-12-12 18:40:44
|
5686
|
az első hozzászolást a 5680 adtam de konkrétan én sem értetem hogy mire gondol a kérdező de megprobáltam egy olyan választ adni ha ugy képzelte a pároztatást hogy fioka nevelésel egybekötve akkor irtam én hogy a szerencsélye van akkor 4 párat is fel tud neveltetni de ennél konkrétabat nem adott meg én csak segiteni szeretem volna evvel neki de én részemről a vittát lezárom |
|
Előzmény:
 |
Qman74
2013-12-12 18:25:09
|
5685
|
Szia.
Akkor mondjuk dec-20. án szét kell választani egy pár galambot majd január elsején összeengedni őket tuti pározni fognak az aktus után szétválasztani,majd másnap megint össze.Lehet,hogy az év mindennapján pároznak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|