Keresés

Részletes keresés

fiatal_galambász Creative Commons License 2013-12-13 17:09:09 5687

akkor úgy kérdem hogy, hányszor pározhatnak mondjuk 4-5-ször vagy akkár többször is?

A hozzászólás:
kadettes Creative Commons License 2013-12-12 18:40:44 5686

az első hozzászolást a 5680 adtam de konkrétan én sem értetem hogy mire gondol a kérdező de megprobáltam egy olyan választ adni ha ugy képzelte a pároztatást hogy fioka nevelésel egybekötve akkor irtam én hogy a szerencsélye van akkor 4 párat is fel tud neveltetni de ennél konkrétabat nem adott meg én csak segiteni szeretem volna evvel neki de én részemről a vittát lezárom

Előzmény:
Qman74 Creative Commons License 2013-12-12 18:25:09 5685

Szia.

 

Akkor mondjuk dec-20. án szét kell választani egy pár galambot majd január elsején összeengedni őket tuti pározni fognak az aktus után szétválasztani,majd másnap megint össze.Lehet,hogy az év mindennapján pároznak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!