Keresés

Részletes keresés

Qman74 Creative Commons License 2013-12-12 18:25:09 5685

Szia.

 

Akkor mondjuk dec-20. án szét kell választani egy pár galambot majd január elsején összeengedni őket tuti pározni fognak az aktus után szétválasztani,majd másnap megint össze.Lehet,hogy az év mindennapján pároznak.

A hozzászólás:
kadettes Creative Commons License 2013-12-12 16:58:40 5684

hello a kérdés nem az volt hogy hány fiokát lehett költetni hanem hányszór lehet párosztatni pl a posta galambót

Előzmény:
Qman74 Creative Commons License 2013-12-12 15:35:53 5683

Hát azt a galambomat amelyik csak négyszer költ,annak tuti egyenes út vezet a sütőbe.A legrosszabb költőpárom idén 6-szor költött a legjobb pedig 9-szer.

 

Kivétel a mondainok mert azok a minőségre valóátállással negyot vesztettek a költési tudományukból,de nekik elnézem mert őket kiállításra tartom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!