Keresés

Részletes keresés

kadettes Creative Commons License 2013-12-12 16:58:40 5684

hello a kérdés nem az volt hogy hány fiokát lehett költetni hanem hányszór lehet párosztatni pl a posta galambót

A hozzászólás:
Qman74 Creative Commons License 2013-12-12 15:35:53 5683

Hát azt a galambomat amelyik csak négyszer költ,annak tuti egyenes út vezet a sütőbe.A legrosszabb költőpárom idén 6-szor költött a legjobb pedig 9-szer.

 

Kivétel a mondainok mert azok a minőségre valóátállással negyot vesztettek a költési tudományukból,de nekik elnézem mert őket kiállításra tartom.

Előzmény:
kadettes Creative Commons License 2013-12-11 19:45:45 5681

nem értem hogy kokrétan mire gondolsz de fioka nevelésel öszekötve akkor 1-4 pár fiokát lehet költetni 1 év allatt külőmbőző párositásból ha szerencséd van

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!