|
|
|
|
 |
Qman74
2013-12-12 15:35:53
|
5683
|
Hát azt a galambomat amelyik csak négyszer költ,annak tuti egyenes út vezet a sütőbe.A legrosszabb költőpárom idén 6-szor költött a legjobb pedig 9-szer.
Kivétel a mondainok mert azok a minőségre valóátállással negyot vesztettek a költési tudományukból,de nekik elnézem mert őket kiállításra tartom. |
|
A hozzászólás:
 |
kadettes
2013-12-11 19:45:45
|
5681
|
nem értem hogy kokrétan mire gondolsz de fioka nevelésel öszekötve akkor 1-4 pár fiokát lehet költetni 1 év allatt külőmbőző párositásból ha szerencséd van |
|
Előzmény:
 |
fiatal_galambász
2013-12-11 17:16:06
|
5680
|
Egyévben menyiszer lehet pároztatni.Pstagalambra gondolva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|