|
|
|
|
 |
|
futoz
(X) 2013-12-12 11:41:09
|
4646
|
szerintem nem igazán érteni a kérdésed. |
|
A hozzászólás:
 |
phslovak
2013-12-11 18:32:25
|
4644
|
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék az alábbiakkal kpapcsolatban:
Nikon D7000 vázon, 24-85 ff optikát használok, valamint 85mm f1,8 optikát. Utóbbira (62mm) kaptam egy Green.L szűrőt kipróbálásra. A várost szeretném vele fotózni, többnyire A Budairól, és az első próba után azt látom, hoyg nagyon szar. Egy elvileg hozzáértő azt mondta, hogy tökéletesen megfelel ilyen célra ez is, tehát ha nem megyek sarki fényt fotózni, akkor megteszi ez is. Ezt a tapasztalatnak megfelelően nem kell elhinnem, ugye? Jobb képet csináltam sokkal szűrő nélkül.
Eredetileg egy Dörr vagy Cokin CPL-t akartam venni 10 körül. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|