Keresés

Részletes keresés

zohan Creative Commons License 2013-12-10 21:49:27 17209

Nekem volt Z3 om.

Ha feljebb akarsz lépni mindenféleképpen nagyobb szenzoros gépet kell vegyél.

A hozzászólás:
johannes. Creative Commons License 2013-12-10 21:14:50 17208

Hát igen,nem egyszerű,lehet még gyűjtök egy kicsit,addig meg gyakorlok,tanulok,bár lehet valami újabb kellene,mondjuk ez:

 

http://pixinfo.com/cikkek/olympus_sp-620uz_r.1

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!