|
|
|
|
 |
johannes.
2013-12-10 19:29:59
|
17206
|
Igen arra már én is rájöttem, hogy megfelelő objektív kell.
Van itthon egy kis Nikon gépem,megapixelre 3x jobb de a kis objektív miatt nem lehet jó képeket készíteni, a Konica jobbat csinál.
Eleinte bedöltem ennek a megapixel mániának de hamar rájöttem, hogy nem az a legfontosabb. |
|
A hozzászólás:
 |
-Minarik-
2013-12-10 19:21:48
|
17205
|
Kette kell valasztani a valos es velt igenyeket.
A digitlis technologia gyorsabban fejlodik, mint a felhasznalok jelentos tobbsege. Azt hinni, hogy egy komolyabb gep megoldja a problemat, tevut. A te dimage geped utan minden uj digi jobban fog teljesiteni bizonyos parameterek mellett. Kerdes, hogy azok a parameterek a fontosak-e? Ezekre csak te tudsz valaszolni. Arra viszont ha eskuvozni szeretnel es csak 100e a keret, nem nehez valaszolni. Meg lehet csinalni, foleg, ha megvan a gyakorlatod es tudod mit csinalsz. Az viszont, hog mashoz hasonlitgatod a kepeidet, sokat elarul. Vehetsz egy digi gepet 100 ezerert, mert sok van. Nikonban a D300 mar van annyiert. De mit csinalsz, ha nincs mit racsavarnod? |
|
Előzmény:
 |
johannes.
2013-12-10 19:14:12
|
17203
|
Értelek és köszönöm de a "minden gép jó" megjegyzés...hát ez így sántít egy kicsit....;-)....akkor mi a francnak vesznek az emberek otthonra 1 milláért gépet?....felvágnak vele?....nem értenek hozzá,pénz meg van ?....na jó többet nem kérdezek...nem lettem okosabb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|