Keresés

Részletes keresés

johannes. Creative Commons License 2013-12-10 19:14:12 17203

Értelek és köszönöm de a "minden gép jó" megjegyzés...hát ez így sántít egy kicsit....;-)....akkor mi a francnak vesznek az emberek otthonra 1 milláért gépet?....felvágnak vele?....nem értenek hozzá,pénz meg van ?....na jó többet nem kérdezek...nem lettem okosabb.

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2013-12-10 19:03:56 17202

Ha tudod hasznalni, minden gep jo. A legujabb technika nem garantalja a minoseget. Eskuvonel a biztonsag is fontos. Egy gep nem gep.

Előzmény:
johannes. Creative Commons License 2013-12-10 18:50:41 17199

Jelenleg egy konica minolta dimage z3 őskövületet használok, bár a képei meglepően jók.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!