|
|
|
|
 |
johannes.
2013-12-10 19:14:12
|
17203
|
Értelek és köszönöm de a "minden gép jó" megjegyzés...hát ez így sántít egy kicsit....;-)....akkor mi a francnak vesznek az emberek otthonra 1 milláért gépet?....felvágnak vele?....nem értenek hozzá,pénz meg van ?....na jó többet nem kérdezek...nem lettem okosabb. |
|
A hozzászólás:
 |
-Minarik-
2013-12-10 19:03:56
|
17202
|
Ha tudod hasznalni, minden gep jo. A legujabb technika nem garantalja a minoseget. Eskuvonel a biztonsag is fontos. Egy gep nem gep. |
|
Előzmény:
 |
johannes.
2013-12-10 18:50:41
|
17199
|
Jelenleg egy konica minolta dimage z3 őskövületet használok, bár a képei meglepően jók. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|