Keresés

Részletes keresés

-Minarik- Creative Commons License 2013-12-10 19:03:56 17202

Ha tudod hasznalni, minden gep jo. A legujabb technika nem garantalja a minoseget. Eskuvonel a biztonsag is fontos. Egy gep nem gep.

A hozzászólás:
johannes. Creative Commons License 2013-12-10 18:50:41 17199

Jelenleg egy konica minolta dimage z3 őskövületet használok, bár a képei meglepően jók.

Előzmény:
topoly Creative Commons License 2013-12-10 18:45:27 17197

A tükrössel semmi baj, de a kereted szűk. Sokkal jobban használható eszközt kapsz valamelyik csúcskompakt vagy bridzs masinában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!