|
|
|
|
 |
-Minarik-
2013-12-10 19:03:56
|
17202
|
Ha tudod hasznalni, minden gep jo. A legujabb technika nem garantalja a minoseget. Eskuvonel a biztonsag is fontos. Egy gep nem gep. |
|
A hozzászólás:
 |
johannes.
2013-12-10 18:50:41
|
17199
|
Jelenleg egy konica minolta dimage z3 őskövületet használok, bár a képei meglepően jók. |
|
Előzmény:
 |
topoly
2013-12-10 18:45:27
|
17197
|
A tükrössel semmi baj, de a kereted szűk. Sokkal jobban használható eszközt kapsz valamelyik csúcskompakt vagy bridzs masinában. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|