Keresés

Részletes keresés

johannes. Creative Commons License 2013-12-10 18:50:41 17199

Jelenleg egy konica minolta dimage z3 őskövületet használok, bár a képei meglepően jók.

A hozzászólás:
topoly Creative Commons License 2013-12-10 18:45:27 17197

A tükrössel semmi baj, de a kereted szűk. Sokkal jobban használható eszközt kapsz valamelyik csúcskompakt vagy bridzs masinában.

Előzmény:
johannes. Creative Commons License 2013-12-10 18:40:44 17195

Értem..mi a baj a tükrössel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!