Keresés

Részletes keresés

topoly Creative Commons License 2013-12-10 18:45:27 17197

A tükrössel semmi baj, de a kereted szűk. Sokkal jobban használható eszközt kapsz valamelyik csúcskompakt vagy bridzs masinában.

A hozzászólás:
johannes. Creative Commons License 2013-12-10 18:40:44 17195

Értem..mi a baj a tükrössel?

Előzmény:
topoly Creative Commons License 2013-12-10 18:32:16 17193

Az esküvőfotózás tudásban és technikában sokat igényel. Tükröst kapsz, de ne vegyél. Inkább gyűjts még 40-et és vedd meg a Pana FZ200-at. Zsír új, garancia, minden jóval felszerelt masina.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!