Keresés

Részletes keresés

johannes. Creative Commons License 2013-12-10 18:41:08 17196

miért?

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2013-12-10 18:38:36 17194

Szamodra nincs tanacs.

Előzmény:
johannes. Creative Commons License 2013-12-10 16:54:38 17192

Sziasztok!

 

Szeretnék vásárolni egy komolyabb gépet használtan.

Max 100 ezer  van rá.

 

Mit ajánlanátok?

 

.....hogy mihez  kell?...max esküvői fotózásra,strapabíró,megbízható.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!