Keresés

Részletes keresés

johannes. Creative Commons License 2013-12-10 18:40:44 17195

Értem..mi a baj a tükrössel?

A hozzászólás:
topoly Creative Commons License 2013-12-10 18:32:16 17193

Az esküvőfotózás tudásban és technikában sokat igényel. Tükröst kapsz, de ne vegyél. Inkább gyűjts még 40-et és vedd meg a Pana FZ200-at. Zsír új, garancia, minden jóval felszerelt masina.

Előzmény:
johannes. Creative Commons License 2013-12-10 16:54:38 17192

Sziasztok!

 

Szeretnék vásárolni egy komolyabb gépet használtan.

Max 100 ezer  van rá.

 

Mit ajánlanátok?

 

.....hogy mihez  kell?...max esküvői fotózásra,strapabíró,megbízható.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!