|
|
|
|
 |
johannes.
2013-12-10 18:40:44
|
17195
|
Értem..mi a baj a tükrössel? |
|
A hozzászólás:
 |
topoly
2013-12-10 18:32:16
|
17193
|
Az esküvőfotózás tudásban és technikában sokat igényel. Tükröst kapsz, de ne vegyél. Inkább gyűjts még 40-et és vedd meg a Pana FZ200-at. Zsír új, garancia, minden jóval felszerelt masina. |
|
Előzmény:
 |
johannes.
2013-12-10 16:54:38
|
17192
|
Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy komolyabb gépet használtan.
Max 100 ezer van rá.
Mit ajánlanátok?
.....hogy mihez kell?...max esküvői fotózásra,strapabíró,megbízható.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|