Keresés

Részletes keresés

andikovi70 Creative Commons License 2013-12-15 00:23:39 419

Szia, míg Székely Attila általi szert esetleg próbára teszed, gyorsan szerezz be Vetri DMG-t! Az én egyik cicám leukzisosan született!!!!!!!!!! Most másfél éves, tünetmentes. 3 hónapos kora óta szedi a vetrit szünet nélkül. Most kezdjük a Plerasan szirupot, majd szeretnénk Székely Attila homeopátiás szerét is kipróbálni. Fontos az immunerősítés, leukózisnál főleg. Remélem a gyönyörűségem még nagyon sokáig boldogít s remélem a tiéd is!!!!!!!!

Szaniq Creative Commons License 2013-12-10 23:38:52 418

Szia!

 

Olvasd el Julocsos szeptember 4-ei hozzászólását, abban benne van Székely Attila elérhetősége. Tapasztalatok.

 

Darált húst próbáltad? Vagy Vetri Dmg? Valamilyen paszta is van, de én azt nem használtam, mert bevált az első kettő.

Ajánlom mindkettőt étvágytalanságra.

 

Gyógyulást a cicádnak, neked meg kitartást!

 

Üdv:

Szaniq

 

 

A hozzászólás:
Negró2011 Creative Commons License 2013-12-09 11:25:16 417

Sziasztok!

 

Sziasztok!

 

SOS segítségre lenne szükségem.

A cicámnál leukózist állapítottak meg az orvosok, kapott számos injekciót (lázcsillapítót, kísérleti injekciós kúrát a betegség ellen), de semmi nem használt. Az orvosok a küzdelem feladását javasolták, illetve hogy bízzuk a természetre...
Most itthon tehetetlenül nézzük, hogy a cica szenved és csak vegetál. Nagyon szeretnénk neki segíteni, de egyszerűen már nem tudjuk, hogy hogyan. A gyógyszereket már minden trükkel próbáltuk, de nem hajlandó bevenni, nem eszik, tejet is csak minimálisat iszik.Teljesen levert, csak fekszik, alig reagál.

Olvastam a korábbi hozzászólásokat a homeoteráoiás kezelésekről is, hol lehet ezeket a szereket beszerezni és mennyibe kerülnek?

Köszi a segítséget előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!