|
|
|
|
 |
mckmester
2013-12-10 19:14:39
|
17204
|
Koszos a szenzor (por került rá). Szervízben kitisztítják neked.
|
|
A hozzászólás:
 |
Kereva-5
2013-12-07 18:14:52
|
17191
|
Tanácsot, segítséget kérek, ha tud valaki hozzászólni. Van egy 2 éves Panasonic DMC-TZ10-es gépem. Néhány napja vettem észre, hogy a tárgyra irányítva a gépet megjelenik a kijelzőn (mindig azonos helyen) egy lencsényi foltocska. Sajnos a letöltött fotókon is látszik, 1-2 árnyalattal sötétebb foltként, mint a környezeti szinek.
Mi lehet az oka, lehet-e segíteni rajta. A lencsét megnéztem, azon nincs semmi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|