Keresés

Részletes keresés

mckmester Creative Commons License 2013-12-10 19:14:39 17204

Koszos a szenzor (por került rá). Szervízben kitisztítják neked.

 

A hozzászólás:
Kereva-5 Creative Commons License 2013-12-07 18:14:52 17191

Tanácsot, segítséget kérek, ha tud valaki hozzászólni. Van egy 2 éves Panasonic DMC-TZ10-es gépem. Néhány napja vettem észre, hogy a tárgyra irányítva a gépet megjelenik a kijelzőn (mindig azonos helyen) egy lencsényi foltocska. Sajnos a letöltött fotókon is látszik, 1-2 árnyalattal sötétebb foltként, mint a környezeti szinek.

Mi lehet az oka, lehet-e segíteni rajta. A lencsét megnéztem, azon nincs semmi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!