Keresés

Részletes keresés

kadettes Creative Commons License 2013-12-07 18:30:55 5679

neked igazad van de vedd figyelembe hogy Horváth János mikor élt és az akkori verseny galambja volt ez volt a diszposta kezdeti időszaka az hogy ma már igy néz ki a diszposta az már a mostani tenyésztőknek köszönhető aki a kiállitásokra tenyészti ezt a gyönyörü galambokat

A hozzászólás:
fimi1 Creative Commons License 2013-12-07 18:02:44 5678

Bocs hogy bele szólok,de: a Horváth-féle postagalamb csak harisnyás,alíg tollas lábú versenyposta volt.

A magyar díszposta teljesen tollas lábú,et a dísze,nagyob testű postagalamb féleség. Ha tévedek nézzétek el nekem.

Üdv: Imre

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!