|
|
|
|
 |
kadettes
2013-12-07 18:30:55
|
5679
|
neked igazad van de vedd figyelembe hogy Horváth János mikor élt és az akkori verseny galambja volt ez volt a diszposta kezdeti időszaka az hogy ma már igy néz ki a diszposta az már a mostani tenyésztőknek köszönhető aki a kiállitásokra tenyészti ezt a gyönyörü galambokat |
|
A hozzászólás:
 |
fimi1
2013-12-07 18:02:44
|
5678
|
Bocs hogy bele szólok,de: a Horváth-féle postagalamb csak harisnyás,alíg tollas lábú versenyposta volt.
A magyar díszposta teljesen tollas lábú,et a dísze,nagyob testű postagalamb féleség. Ha tévedek nézzétek el nekem.
Üdv: Imre |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|