|
|
|
|
 |
kadettes
2013-12-07 13:52:11
|
5677
|
felénk a posta galambnak nincs becézet neve, de posta név már több galambnál szerepel félegyházán hallottam, pl hogy a ceglédi rövid csörü keringőt kis postának hivják, vagy posta nagyságu és kinézetelü galambot ami keverék is azt is az átlag ember csak egyszerüen postagalambnak hivják,vagy van egy ellenkező változata amire meg azt mondják hogy csak az a postagalamb amin szövetségi gyürü van |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|