Keresés

Részletes keresés

kadettes Creative Commons License 2013-12-07 13:52:11 5677

felénk a posta galambnak nincs becézet neve, de posta név már több galambnál szerepel félegyházán hallottam, pl hogy a ceglédi rövid csörü keringőt kis postának hivják, vagy posta nagyságu és kinézetelü galambot ami keverék is azt is az átlag ember csak egyszerüen postagalambnak hivják,vagy van egy ellenkező változata amire meg azt mondják hogy csak az a postagalamb amin szövetségi  gyürü van

A hozzászólás:
fiatal_galambász Creative Commons License 2013-12-07 10:18:23 5676

Postagalambnak van becézet neve?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!