|
|
|
|
 |
ZafírZoé
2013-12-07 23:42:25
|
33441
|
Jó ötlet volt, köszönöm szépen :) Mirmurt lekéstem, de valami egészen hihetetlen és csodálatos módon ugyanott megtaláltam a keresett cicalányt :) Bűbájos, édes, gyönyörű és imádnivaló. Egy hét múlva mehetünk érte :)
Nagyon hálás vagyok Macsek!
|
|
A hozzászólás:
 |
Nyafkamacska
2013-12-07 09:28:36
|
33437
|
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=385357024942497&set=a.129960440482158.34878.123346944476841&type=1&theater |
|
Előzmény:
 |
ZafírZoé
2013-12-07 09:08:03
|
33435
|
Sziasztok!
Még új vagyok itt. Azért regisztráltam, mert ötletekre, segítségre lenne szükségem, hogy hol találhatok cicát. Sziámi kislányt keresek lehetőleg Pesten vagy környékén, aki nem kölyök. Sajnos felnőtt cicát sehol sem találok, mindenhol csak kölyköket kínálnak.
Fontos lenne, hogy ne kicsi legyen, mivel meglévő 14 éves ex-kandúrkám mellé keresek pajtit.
Sajnos egy hete "elaludt" a testvérkéje, és nagyon szomorú :( Eredetileg nem terveztünk másikat, de nem szeretném, hogy őt meg a bánat betegítse meg... Minden lehetséges helyen kerestem már, de vagy csak az ország másik végén találok, vagy csak kandúrt. Vele meg nem hiszem, hogy jól meglennének. Igaz a másik is fiú volt, de vele születésük óta együttvoltak.
Van valami ötletetek, hogy hol érdemes még körülnézni? Hirdetéseket, menhelyek oldalait már megnéztem.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|