Keresés

Részletes keresés

kadettes Creative Commons License 2013-12-04 18:44:11 5673

hello neharagudj hogy hozzá szólók de a diszpostát az országba nagyon sok helyen horváth postának hivják,  ezzel a kitenyésztölyére utalva mivel Horváth jánosnak hivták ez pont olyan mint hogy a budapesti magasröptü keringőt az országba nagyon sok helyen  Pöltlinek hivják

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2013-12-04 11:16:40 5672

Az apródon ma 9ó4p,egy hirdetés amiben a magyar díszpostát horvát postagalambként árulják.Hát ekkora faszt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!