|
|
|
|
 |
kadettes
2013-12-04 18:44:11
|
5673
|
hello neharagudj hogy hozzá szólók de a diszpostát az országba nagyon sok helyen horváth postának hivják, ezzel a kitenyésztölyére utalva mivel Horváth jánosnak hivták ez pont olyan mint hogy a budapesti magasröptü keringőt az országba nagyon sok helyen Pöltlinek hivják |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2013-12-04 11:16:40
|
5672
|
Az apródon ma 9ó4p,egy hirdetés amiben a magyar díszpostát horvát postagalambként árulják.Hát ekkora faszt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|