Keresés

Részletes keresés

Qman74 Creative Commons License 2013-11-28 11:30:48 5658

Erről a gyulai féle termelőről nem találok friss híreket csak 2010-eset,ha valaki tud írja már meg.

A hozzászólás:
zotyapeti74 Creative Commons License 2013-11-27 18:09:39 5657

Szia.Éppen ilyen keverékeim voltak évekig,de ki szeretném próbálni ezt a fajtát is.

Előzmény:
Qman74 Creative Commons License 2013-11-26 12:16:31 5656

Szia.

King,texán,óriásposta,mondain keverékeivel sokkal nagyobb tömeget lehet elérni.Nem olyan szaporák de nem sokkal maradnak el.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!