|
|
|
|
 |
Qman74
2013-11-28 11:30:48
|
5658
|
Erről a gyulai féle termelőről nem találok friss híreket csak 2010-eset,ha valaki tud írja már meg. |
|
A hozzászólás:
 |
zotyapeti74
2013-11-27 18:09:39
|
5657
|
Szia.Éppen ilyen keverékeim voltak évekig,de ki szeretném próbálni ezt a fajtát is. |
|
Előzmény:
 |
Qman74
2013-11-26 12:16:31
|
5656
|
Szia.
King,texán,óriásposta,mondain keverékeivel sokkal nagyobb tömeget lehet elérni.Nem olyan szaporák de nem sokkal maradnak el. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|