Részletes keresés
Igen, szép a Hold látványa. Nekem is, a kedvenc észlelési területem.
Köszi. A látvány nagyon szép, talán kicsit becsapós a kézitávcsövezés után.
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!