Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tempel Creative Commons License 2013-11-12 19:57:27 51

Igen, szép a Hold látványa. Nekem is, a kedvenc észlelési területem.

Előzmény:
topoly Creative Commons License 2013-11-12 19:50:00 50

Köszi. A látvány nagyon szép, talán kicsit becsapós a kézitávcsövezés után.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!