|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ElődVezér
2013-11-11 17:59:25
|
20554
|
Az én motorom egyelőre egy elég leharcolt állapotú, gányolt blokk, egy váz, meg pár rávaló cucc, meg a hozzá való forgalmi, ezen nincs mit elkorcsosítani. A karbikban a súberek lógnak, mire megcsináltatom vagy szerzek újat, az rengeteg pénz. Egyszer majd szeretnék egy gyári kinézetű P20-ast is, de most is dolgozok egy Szentesi oldalkocsis TLF-en, szóval majd költök gyári P20 cuccokra, ha úgy lesz kedvem.
Ami egyelőre tuti nem lesz gyári a motoron: MZ első villa + kerék + tárcsafék, Jawa vagy MZ hátsó kerék és fék, Yamaha RD gyújtás, MZ karbik. Gyári lámpafejet szeretnék, de a piaci ára horror, úgyhogy egyelőre megy rá csőlámpás MZ lámpa egy kicsit átszabva P21/P12 órával és alubajszokkal. Elég gányolásnak tűnhet így leírva, de ezzel minél hamarabb motorozni akarok, gyárias veteránnak ott lesz a TLF+Szentesi meg a P10+Kuli, mellesleg ha gyárias P20-hoz ragaszkodnék, akkor vettem volna egy komplettet 250ezerért, nem pedig egy hiányosat 40-ért :)
Ennél a motornál nekem az üzembiztosság meg a biztonság a lényeg, a többi csak másodlagos. |
|
Előzmény:
 |
kampóna
2013-11-10 23:30:39
|
20545
|
Most azt várod, hogy két egymást lejárató vita között valaki jól megmondja neked melyik a tuti porlasztó? Már maga a kérdés is érdekes, mert nem tudom miért ne működne másik motoron az a porlasztó amit hasonló paraméterű motorra terveztek?
A kérdés inkább az, hogy megéri-e ezzel kínlódni? Miért pont egy Pannóniát kell elkorcsosítani, mikor nincs is rá szükség?
Kérdezz csak rá, hogy a Béla bácsi által összeválogatott és beállított P20 porlasztók milyen remekül működtek.
Én inkább annak járnék utána, hogy ki az aki rendesen össze tudja válogatni és beállítani a P20 porlasztóját. Ha van még ilyen ember, akkor ez a probléma megoldottnak tekinthető. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|