Sziasztok!
Új vagyok a fotózásban.
Canon 1100D-m van és EF50mm f/1.8 II-el próbálok a gyerekról (5 hónap) lehetőleg vaku nélküli jó képeket készíteni.
Általában nyugalmi helyzetben (mármint a gyerek), manuális módban, legkisebb vagy közeli rekesszel, 1/250-1/350 zársebességgel, auto iso-val próbálkozok.
A gond az, hogy elég életlenek lesznek a képek, annak ellenére, hogy a fókusz megvan, elég stabil is vagyok szerintem.
Tudom, állvány meg vaku, megvilágítás, stb de spontán monentumokat szeretnék lekapni, nincs idő odakészülni.
Csatolok egy képet, illetve az exif infót..
Köszönöm a tanácsokat előre is!
File Name IMG_6051.CR2 Camera Model Canon EOS 1100D Firmware Firmware Version 1.0.5 Shooting Date/Time 2013.11.10. 12:00:46 Author Kaposznyak Zsolt Owner's Name Kposznyk Zsolt Shooting Mode Manual Exposure Tv( Shutter Speed ) 1/250 Av( Aperture Value ) 1.8 Metering Mode Evaluative Metering ISO Speed 100 Auto ISO Speed OFF Lens EF50mm f/1.8 II Focal Length 50.0mm Image Size 4272x2848 Image Quality RAW Flash Off FE lock OFF White Balance Mode Auto AF Mode One-Shot AF AF area select mode Manual selection Picture Style Faithful Sharpness 0 Contrast 0 Saturation 0 Color tone 0 Color Space sRGB Long exposure noise reduction 1:Auto High ISO speed noise reduction 2:Strong Highlight tone priority 0:Disable Auto Lighting Optimizer Standard Peripheral illumination correction Enable Dust Delete Data Yes File Size 13738KB Drive Mode Single shooting Live View Shooting OFF Camera Body No. 103062046540 Comment |