Keresés

Részletes keresés

kaposznyak Creative Commons License 2013-11-10 14:55:14 17189

Köszi.

A hozzászólás:
fvcc Creative Commons License 2013-11-10 14:20:43 17188

Van, aki megtartja az 1/30-ot is. Általában 1/60s.

Nem történik nagy baj, ha növeled kissé az ISO-t. (200, 400), hogy jobban tudd reteszelni a blendét (ezáltal növeled a mélység-élességet).

Előzmény:
kaposznyak Creative Commons License 2013-11-10 14:15:00 17187

Mennyi az a záridő, amivel még érdemes kézből próbálkozni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!