Keresés

Részletes keresés

fvcc Creative Commons License 2013-11-10 14:20:43 17188

Van, aki megtartja az 1/30-ot is. Általában 1/60s.

Nem történik nagy baj, ha növeled kissé az ISO-t. (200, 400), hogy jobban tudd reteszelni a blendét (ezáltal növeled a mélység-élességet).

A hozzászólás:
kaposznyak Creative Commons License 2013-11-10 14:15:00 17187

Mennyi az a záridő, amivel még érdemes kézből próbálkozni?

Előzmény:
fvcc Creative Commons License 2013-11-10 13:13:57 17186

Szerintem: kicsi a mélység-élesség.  Használj hosszabb záridőt (1/250 - 350 helyett 1/60, 1/125s) és reteszelj.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!