|
|
|
|
 |
fvcc
2013-11-10 14:20:43
|
17188
|
Van, aki megtartja az 1/30-ot is. Általában 1/60s.
Nem történik nagy baj, ha növeled kissé az ISO-t. (200, 400), hogy jobban tudd reteszelni a blendét (ezáltal növeled a mélység-élességet). |
|
A hozzászólás:
 |
kaposznyak
2013-11-10 14:15:00
|
17187
|
Mennyi az a záridő, amivel még érdemes kézből próbálkozni? |
|
Előzmény:
 |
fvcc
2013-11-10 13:13:57
|
17186
|
Szerintem: kicsi a mélység-élesség. Használj hosszabb záridőt (1/250 - 350 helyett 1/60, 1/125s) és reteszelj. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|