Keresés

Részletes keresés

istvcin Creative Commons License 2013-11-20 11:09:20 17190

Üdv!

Én csak annyit tennék hozzá, hogy a szemre állítsd az élességet.

fvcc Creative Commons License 2013-11-10 13:13:57 17186

Szerintem: kicsi a mélység-élesség.  Használj hosszabb záridőt (1/250 - 350 helyett 1/60, 1/125s) és reteszelj.

A hozzászólás:
kaposznyak Creative Commons License 2013-11-10 12:56:17 17185

Sziasztok!

Új vagyok a fotózásban.

 

Canon 1100D-m van és EF50mm f/1.8 II-el próbálok a gyerekról (5 hónap) lehetőleg vaku nélküli jó képeket készíteni.

 

Általában nyugalmi helyzetben (mármint a gyerek), manuális módban, legkisebb vagy közeli rekesszel, 1/250-1/350 zársebességgel, auto iso-val próbálkozok.

 

A gond az, hogy elég életlenek lesznek a képek, annak ellenére, hogy a fókusz megvan, elég stabil is vagyok szerintem.

 

Tudom, állvány meg vaku, megvilágítás, stb  de spontán monentumokat szeretnék lekapni, nincs idő odakészülni.

 

Csatolok egy képet, illetve az exif infót..

 

Köszönöm a tanácsokat előre is!

 

File Name IMG_6051.CR2
Camera Model Canon EOS 1100D
Firmware Firmware Version 1.0.5
Shooting Date/Time 2013.11.10. 12:00:46
Author Kaposznyak Zsolt
Owner's Name Kposznyk Zsolt
Shooting Mode Manual Exposure
Tv( Shutter Speed ) 1/250
Av( Aperture Value ) 1.8
Metering Mode Evaluative Metering
ISO Speed 100
Auto ISO Speed OFF
Lens EF50mm f/1.8 II
Focal Length 50.0mm
Image Size 4272x2848
Image Quality RAW
Flash Off
FE lock OFF
White Balance Mode Auto
AF Mode One-Shot AF
AF area select mode Manual selection
Picture Style Faithful
Sharpness 0
Contrast 0
Saturation 0
Color tone 0
Color Space sRGB
Long exposure noise reduction 1:Auto
High ISO speed noise reduction 2:Strong
Highlight tone priority 0:Disable
Auto Lighting Optimizer Standard
Peripheral illumination correction Enable
Dust Delete Data Yes
File Size 13738KB
Drive Mode Single shooting
Live View Shooting OFF
Camera Body No. 103062046540

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!