T. Lakáskereső!
Frissen felújított 54 nm-es Óbudai panel lakást ajánlanék, mely most lett úgy átalakítva, hogy 2 család számára is alkalmas lehet. 2 nappali 2 háló, konyha fürdő, 2 terasz(mindkettő a panelprogram keretében műanyag ablakokkal lett bezárva, most hőszigeteltettük, így alkalmas akár gyermekszobának, akár dolgozó szobának)A lakás egy portaszolgálatos, 3 liftes ház 13-dik emeletén található, gyönyörű kilátással a dunakanyar felé, és a Megyeri hídra..
Közelben minden megtalálható.Bank centrum, Tescó, piac, orvosi rendelő. gyógyszertár.134-es busz a ház előtt áll meg.A Szentendrei, ill. a Békási hév az út másik oldalán.
Lktp legszélső háza nem kell a házak között lavírozni.Ingyenes parkolási zónában van. a ház akadálymentesített bejárattal is rendelkezik, semmi lépcső nincs, így simán be lehet jutni. A lift meg oda viszi ahová szeretné. Ez a Moszkva tértől kb. fél órára található.
Ha a szülei egyedül költöznének, akár kiadásra is alkalmas a lakás másik fele
Ha még nem találtak lakást, és érdekli az ajánlatom kérem keressen
Irányára 10,8MFt. T: 20/2578483
Képet még nem tudok készíteni, mert talán mára készen lesznek a felújítók. |