Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2013-11-09 11:48:11 233

Pedig sokáig ott álltak.. egyébként érdemes gyakran benézni, én tegnap du csíptem meg egy Multiblitz VArio 500-ast, hibás beállítóizzóval 5990-ért. Mivel 700-asom és 2 db 1000-esem van, melyekbe uaz a csatlakozású vakucső való, így nagyon jól jött a kicsike...

Előzmény:
MiLiO Creative Commons License 2013-11-05 11:20:51 231

Keresek régebbi, de minőségi, jól működő stúdióvakut! Sajnos a Soosból pont elvitték előlem a Bowens-t amit kinéztem.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!