Keresés

Részletes keresés

DaeMonS Creative Commons License 2013-11-09 09:55:47 17179

nem baj, idevag, 

koszonom az osszerakot infot, hatha valakinek meg erdekes lesz :)

A hozzászólás:
T_szerel Creative Commons License 2013-11-07 17:18:21 17175

Na akkor : Az SLT nem tükrös gép! Nagyon hasonlit rá , de nem az.

Onnan lehet a legegyszerűbben rájönni , hogyha kikapcsolod, nem lehet a nézőkében semmit látni.

Egy igazi tükrösben viszont csak a jelzések tűnnek el.  Te egy elektronikus keresőt nézel, ami nem biztos, hogy rossz. 

 

Tény , hogy ennek az eredeti kérdésedhez nincs semmi köze :)

 

 

Előzmény:
DaeMonS Creative Commons License 2013-11-01 08:50:43 17173

ez egyertelmu hogy az objektivben mozognak a lamellak.. de a gepben mi mozog es hol? 

erdekelne mondjuk egy dslrben, de az enyem egy SLT...semmi (kis uveg-tukor) nincs az objektiv es a szenzor kozott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!