|
|
|
|
 |
DaeMonS
2013-11-09 09:55:47
|
17179
|
nem baj, idevag,
koszonom az osszerakot infot, hatha valakinek meg erdekes lesz :) |
|
A hozzászólás:
 |
T_szerel
2013-11-07 17:18:21
|
17175
|
Na akkor : Az SLT nem tükrös gép! Nagyon hasonlit rá , de nem az.
Onnan lehet a legegyszerűbben rájönni , hogyha kikapcsolod, nem lehet a nézőkében semmit látni.
Egy igazi tükrösben viszont csak a jelzések tűnnek el. Te egy elektronikus keresőt nézel, ami nem biztos, hogy rossz.
Tény , hogy ennek az eredeti kérdésedhez nincs semmi köze :)
|
|
Előzmény:
 |
DaeMonS
2013-11-01 08:50:43
|
17173
|
ez egyertelmu hogy az objektivben mozognak a lamellak.. de a gepben mi mozog es hol?
erdekelne mondjuk egy dslrben, de az enyem egy SLT...semmi (kis uveg-tukor) nincs az objektiv es a szenzor kozott. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|