Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2013-11-05 22:40:18 806

Hali Dénes!

 

A sokoldalúan alakítható állványnak pont ilyennek kellene lennie, mint ez a Velbon V4. Kis súlyú felszereléshez jó ez. Az én Giottos állványom is kb. ennyit tud. A makrosín tényleg nehézkes, nem is használom általában, inkább a fókuszgyűrűt tekergetem. :)

A makrózáshoz sokan nem is szeretik az állványt, mert körülményesnek tarják a használatát. Pedig meg lehet tanulni. :)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2013-11-05 21:55:19 804

Haliho!

 

hát nem tudom mennyit érhet a Velbon állványon egy ilyen oldal irányú gép kitartás..

szerintem nem sokat , nem azt modom ,hogy nem jó mert néha nagyon is remek lenne, de olyan szinten remegőssé válik a szerkezet , hogy nemigen használaható..

helyesebben annak akinek kevés ideje van kivárni a csillapodást..

az meg ,hogy pl egy macro sínnel hogyan használható ... hát szerintem sehogyan sem..

 

de hát ez mindekinek egyedi dolog van kinek bejön van kinek nem ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!