|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2013-11-05 22:40:18
|
806
|
Hali Dénes!
A sokoldalúan alakítható állványnak pont ilyennek kellene lennie, mint ez a Velbon V4. Kis súlyú felszereléshez jó ez. Az én Giottos állványom is kb. ennyit tud. A makrosín tényleg nehézkes, nem is használom általában, inkább a fókuszgyűrűt tekergetem. :)
A makrózáshoz sokan nem is szeretik az állványt, mert körülményesnek tarják a használatát. Pedig meg lehet tanulni. :) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2013-11-05 21:55:19
|
804
|
Haliho!
hát nem tudom mennyit érhet a Velbon állványon egy ilyen oldal irányú gép kitartás..
szerintem nem sokat , nem azt modom ,hogy nem jó mert néha nagyon is remek lenne, de olyan szinten remegőssé válik a szerkezet , hogy nemigen használaható..
helyesebben annak akinek kevés ideje van kivárni a csillapodást..
az meg ,hogy pl egy macro sínnel hogyan használható ... hát szerintem sehogyan sem..
de hát ez mindekinek egyedi dolog van kinek bejön van kinek nem ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|