Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2013-11-04 22:46:07 42

Hát ahhoz képest nagyon jók főleg a természetfotók.

Előzmény:
syssy48 Creative Commons License 2013-11-04 22:01:10 39

Köszönöm:):):) A Sony dsc 300hx-es gépemmel a legsikerültebb képek, pedig kézből készültek:D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!