|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2013-10-29 22:34:54
|
230
|
Hadd pontosítsak én is, mire fel írtam a magamét: " Egyébként a kulcsszám számít, nem a teljesítmény. "
A kulcsszám és a teljesítmény-adat használatáról próbáltam szólni, és értelmezni, hogy az egyik a metz és stb kisvakukra, a másika stúdióvakukra való. Nem keverendő össze a két vakufajta, éppen ezt próbálom megértetni azokkal, akiknek "csak " a kulcsszám az "adat.
A vastagítás nem szándékos, csak nem tudom visszacsinálni, és afene írja le az egészet mégegyszer ) |
|
Előzmény:
 |
iskir
2013-10-29 21:21:43
|
229
|
Köszönjük, tudtuk. Nem ez volt a kérdés. Akkor, csak, hogy pontosítsunk. A nevezett 320 ws Mikrosat vaku teljesítménye bőven elegendő műtermi portréképek készítésére, bármilyen fényterelő, fényformáló használatával. Dolgoztam anno Metz 60 CT 1 es vakuval és nagyon szerettem, de nem kellene egy lapon emlegetni a műtermi vakukkal. Szerintem legalábbis. Nem arra való az egyik, amire a másik. Persze, Mamiya RB 67 el is lehetett sportot fotózni, mivel fényképezőgép az is, de még sem az volt az igazi felhasználási területe. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|