|
|
|
|
 |
Etus
2013-10-31 20:49:13
|
423
|
Nekem is ezer éves a szkennerem és win8 alatt tudom használni VueScan programmal. |
|
A hozzászólás:
 |
mai_hal
2013-10-27 19:54:54
|
422
|
Sziasztok!
Polaroid SprintScan 35 Plus diaszkennert szeretnék XP-vel használni. Lehetséges ez valahogy? (Azt hiszem elvileg csak Win 95-el, vagy 98-al működik...) Ez a szkenner már nagyon régi, de akkor egy vagyonba került édesapámnak, szeretném valahogy életre kelteni.
Van ebben valakinek tapasztalata?
Köszi előre is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|