Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
robidusin Creative Commons License 2013-10-25 06:14:44 6

A komolyabbakban vagy DIP kapcsoló, vagy Jumper sor van! A Lengyel piaci egyszerűbbek ezzel sajna nem rendelkeznek! Ha jól emlékszem azok csak a 333 - 335 MHz-t használják és igen!!!

Sajnos lehetnek ütközések! Még egy sima, külső - belső hőmérővel is!

Előzmény:
blogger Creative Commons License 2010-06-14 17:23:37 5
Ha a frekvencia állítható, az jó, csak nem tudom, hogy az olcsóbb modelleken is van-e ilyen.

Itt néztem csengőket, és itt nincs odaírva, hogy lehetne változtatni a frekvenciát:

http://www.edigital.hu/Biztonsagtechnika/Vezetek_nelkuli_csengo-c2177.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!