|
|
|
|
 |
T_szerel
2013-10-17 22:38:59
|
17166
|
Köszi, kipróbálom! |
|
A hozzászólás:
 |
Zozzantoz
2013-10-17 07:42:05
|
17163
|
Messzebbről nyitott rekesszel, utólag kivágva. |
|
Előzmény:
 |
T_szerel
2013-10-16 23:48:01
|
17162
|
Tisztelt Hozzáértők!
Ritkán szoktam virágokat fotózni, de most felsőbb utasításra ( Ugye, azt a virágot lefényképezed!-by my wife ) tettem. Eltekintve a komponálás hiányaitól - kicsit tépet – az élességgel van bajom. A hátteret pont így szerettem volna elmosni, de vagy az első vagy a hátsó szirmok élesek. Hogyan kellet volna fényképezni, hogy az egész virág éles legyen?

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|