Keresés

Részletes keresés

T_szerel Creative Commons License 2013-10-17 22:38:59 17166

Köszi, kipróbálom!

A hozzászólás:
Zozzantoz Creative Commons License 2013-10-17 07:42:05 17163

Messzebbről nyitott rekesszel, utólag kivágva.

Előzmény:
T_szerel Creative Commons License 2013-10-16 23:48:01 17162

Tisztelt Hozzáértők!

 

Ritkán szoktam virágokat fotózni, de most felsőbb utasításra ( Ugye, azt a virágot lefényképezed!-by my wife ) tettem. Eltekintve a komponálás hiányaitól - kicsit tépet – az élességgel van bajom. A hátteret pont így szerettem volna elmosni, de vagy az első vagy a hátsó szirmok élesek. Hogyan kellet volna fényképezni, hogy az egész virág éles legyen?

 

 

   

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!