nagyon fiatal :(
nekünk 17. évében volt a sziámink mikor jelentkezett, súlyos hasmenéssel és bűzmirigy gyulladással kezdődött, szinte nem maradt meg benne semmi, 2 hétig küzdöttünk, de úgy hogy egésznapos ápolást igényelt 2 embernek, piszok nehéz volt, de nem adtuk fel, kaptunk 2 hónapot, és még annak is nagyon örültünk. Kapta az RC rehydrat instant-ot, infúzió után kapta a szívgyógyszert, mert utána jött elő a szívzörej, a hasnyálmirigyre is valamit, májtámogatót, "belepumpáltunk" 1 doboz nagy kutyáknak való bélpasztát, bérescsepp, vitaminok meg még nem tudom :( a fecskendős folyadék pótlástól annyira stresszelte magát hogy már tudta mi következik és bepisilt, lepisilt :(
most a 14. évében lévő házimacskánknál kezdődik, bele vagyok betegedve hogy a hatalmas kandúrom hogy megy össze, bélgyulladása július óta gyakran előjön, ilyenkor szurikat kap, Renal diétás RC tápot, amivel nincs gond könnyen átállt, viszont eddig mindene a hús volt, főleg a cs.mell, de bármi jöhetne neki amiben hús van és nem érti miért nem kap.
Nehéz út előtt állsz/állunk :( és nem tudok tanácsot adni
|