Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
jmjo Creative Commons License 2013-10-12 11:51:02 4219

koszonom a valaszod :)

akkor a hetvegen beszerzek egy 2gb xD-t

Előzmény:
DJ Szegecs Creative Commons License 2013-10-11 21:23:18 4218

Nekem Olympus kártyám van XD-ben.

Az én gépemben a CF foglalat fizikailag még ugyan jó, de elég gyakran dobál read error/write error hibaüziket, így kénytelen voltam én is áttérni az XD-re.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!