Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kempingez Creative Commons License 2013-10-10 13:41:07 23

Hát be, ugyan is a cégünk fizetett egy bizonyos havi összeget az önkéntes nyugdíj számlánkra, ha beléptünk a Magánnyugdíj pénztárba. Ez nem volt nagy pénz, de több mint 10 évig valóban fizették is. Végeredményben  nem mondhatnám hogy belekényszerítettek, de amit nem lehetett előre látni az hogy a hozamok nem kellően alakultak a másik hogy a jövedelmünk sem nő, sőt inkább csökkent. 

A cégünk privatizációja minket is utolért, ez felénk eggyet jelent a leépítéssel, majd felszámolással. Ez csak annyiban volt különleges, hogy erre viszonylag későn 2005-ben került sor. 5 év múlva felszámolás lett belőle. 

 

Így lettem "önfoglalkoztató",

Előzmény:
Palási Creative Commons License 2013-10-10 10:38:48 22

 Nagy humbuk volt ez a magánpénztárosdi - egyesek be is vették !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!