|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Kempingez
2013-10-10 13:41:07
|
23
|
Hát be, ugyan is a cégünk fizetett egy bizonyos havi összeget az önkéntes nyugdíj számlánkra, ha beléptünk a Magánnyugdíj pénztárba. Ez nem volt nagy pénz, de több mint 10 évig valóban fizették is. Végeredményben nem mondhatnám hogy belekényszerítettek, de amit nem lehetett előre látni az hogy a hozamok nem kellően alakultak a másik hogy a jövedelmünk sem nő, sőt inkább csökkent.
A cégünk privatizációja minket is utolért, ez felénk eggyet jelent a leépítéssel, majd felszámolással. Ez csak annyiban volt különleges, hogy erre viszonylag későn 2005-ben került sor. 5 év múlva felszámolás lett belőle.
Így lettem "önfoglalkoztató", |
|
Előzmény:
 |
Palási
2013-10-10 10:38:48
|
22
|
Nagy humbuk volt ez a magánpénztárosdi - egyesek be is vették !! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|