Keresés

Részletes keresés

Ambzso Creative Commons License 2013-10-03 05:44:40 7441

Nem panaszkodom...:) Igy, hogy akárhova megyek macska van... hát néha kisebbségnek érzem magam :) Tegnap macskanyelvet vettem az asszonynak is :)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2013-10-01 15:45:56 7440

Eeeez kérem maga a Cicnyák-Paradicsom!!! :)))

Előzmény:
Ambzso Creative Commons License 2013-09-20 21:51:27 7439

Sors fintora :)

 

Hasolóak itt is születtek a közelmúltba :)

 

Első közös könyv olvasás nyaralás után :

 

Első közös negatív szkennelés segítés illetve tartás hogy a 2 gép között 1 macskányi távolság legyen:

és egy konkrét súly a gépre :)

 

kb 5 perce készült

 

Állomás terén is frissült a brigád:

Vanank örző macskák...

nagy családba..

 

és kicsibe...

 

Természetesen, hogy a forgalmászok se legyenek megkülönböztetve.. a külsős iroda is gazdagodott:

Természetes a külsös székén..tükrözve hogy mekkora forgalom van még most is Kiskunfélegyházán :)

 

Télhez közeledve probáljuk a sálat helyetesíteni, erre láthattok több variációt:

 

 

 

Teljes a családi öröm :)

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!