Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2013-09-27 16:18:19 776

Hali Dénes!

 

Megvolt a szokásos heti fotós kiruccanás. :)

Többek között ezekkel találkoztunk. Az első kép egy expós, a többi sorozatos.

 

   

 

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2013-09-26 22:10:33 775

Hliho!

 

gondolom most mindenki aktívan fotózik , hiszen hamarosan jön a hideg és kihasználja még ezt a kis időt ,

 

ezért van ennyire pangás itt..

 

de egy ötletadónak tenném ide hiszen jön a karácsony ....

 

http://www.youtube.com/watch?v=pQlhccJd-FM

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!