|
|
|
|
 |
archy632
2013-10-01 21:08:42
|
5625
|
Valamilyen léguti betegség, valószínű hogy egyszerü nátha. Sokféle gyógyszer van rá, de én a leghatékonyabbat mondom, Oxycort spray, a sima sebfertőtlenítő. Kinyitod a csőrét és egy belefujsz egy kicsit a torkába. Két nap mulva semmi bajuk. |
|
A hozzászólás:
 |
kiszmi1
2013-09-20 20:50:52
|
5620
|
Galamb betegség gyógymod iránt érdeklődnék.
A baromfinál is előforduló tüsszögés, állítólag valami fertőző galamb betegség. Élősködő?? Vagy valami baci??
Ti milyen gyógyszert vagy kurát alkalmaztok a galambjaitoknál.
Kaptunk egy pár posta galambot.
Helyhiány miatt bezártam a tyukok óljába, mivel jó magas és némely része hálós, gondoltam egy ideig jó lessz.
Kezdetben nem is igazán figyeltem, elkezdtek tüsszögni. Előbb a galambokat hallottam.
Most már 5-6 tyuk és 3 pulyka is tüsszög.
Mit csináljak velük.
Most minden beteg el van különítve,hogy legalább ne fertözzék a többit.
Légyszi segítsetek.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|