Keresés

Részletes keresés

archy632 Creative Commons License 2013-10-01 21:08:42 5625

Valamilyen léguti betegség, valószínű hogy egyszerü nátha. Sokféle gyógyszer van rá, de én a leghatékonyabbat mondom, Oxycort spray, a sima sebfertőtlenítő. Kinyitod a csőrét és egy belefujsz egy kicsit a torkába. Két nap mulva semmi bajuk.

A hozzászólás:
kiszmi1 Creative Commons License 2013-09-20 20:50:52 5620

Galamb betegség gyógymod iránt érdeklődnék.

 

A baromfinál is előforduló tüsszögés, állítólag valami fertőző galamb betegség.   Élősködő??   Vagy valami baci??

Ti milyen gyógyszert vagy kurát alkalmaztok a galambjaitoknál.

 

Kaptunk egy pár posta galambot.

Helyhiány miatt bezártam a tyukok óljába, mivel jó magas és némely része hálós, gondoltam egy ideig  jó lessz.

 

Kezdetben nem is igazán figyeltem, elkezdtek tüsszögni. Előbb a galambokat hallottam.

 

Most már 5-6 tyuk és 3 pulyka is tüsszög.

Mit csináljak velük.

 

Most minden beteg el van különítve,hogy legalább ne fertözzék a többit.

 

Légyszi segítsetek.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!